AS-YA Tekstil olarak, Ev ve Otel tekstiline yönelik ham bez üretimi yapmaktayız.

Misyonumuz

Şirketimiz paydaşlarının isteklerini ve ihtiyaçlarını uluslararası kalite standartlarındaki üretimiyle karşılamayı, kurucularının tekstil sektöründeki 40 yılı aşan tecrübesiyle şeffaflık ve güvenilirlikte sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmayı görev edinmiştir.

Vizyonumuz

AS-YA Tekstil ailesi olarak tam sürdürülebilirlik standartları çerçevesinde çevreye duyarlı, yöre halkının gelişimindeki sosyal sorumluluğunun bilincinde ve uluslararası pazarda seçkin bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

Sürekli Gelişim

Sektörümüzdeki tüm yenilik ve gelişmeleri takip ediyor, tesislerimizde ve organizasyonel yapımızda bu yenilik ve gelişmeleri uyguluyoruz.

Dürüstlük

Üretimden sevkiyata, satıştan muhasebeye tüm departmanlarımızda ve tüm iş yaşantımızda dürüstlüğü benimseyen ve daima sözünün arkasında duran bir işletmeyiz.

Çalışkanlık

Çalışkanlıkla üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şeyin olmadığını biliyor ve çalışkanlığımızdan taviz vermiyoruz.Saygı

Çalışanımıza, müşterimize, tedarikçimize, doğaya tüm dünyaya saygı duyuyor. Tüm çalışmalarımızı saygı ile sürdürüyoruz.

Takdir

Çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve hatta rakiplerimizin başarılarını takdir ediyoruz ve onlar adına bu başarıları kutluyoruz.


Şeffaflık

Yaptığımız her işin arkasındayız ve üretimimizden sevkiyata tüm bölümlerimizle tüm müşterilerimize her zaman seffaf hizmet sunariz.

Hit enter to search or ESC to close